background image

Wasze najszczęśliwsze chwile zachowam w formie cyfrowych wspomnień. Choć z czasem we wspomnieniach zaczną zacierać się szczegóły, dzięki doskonałej, cyfrowej jakości kolory na zdjęciach pozostaną świeże i intensywne jak w dniu który na trwałe zapisał się w Waszej pamięci.

Realizuje kompleksowo, projekty fotograficzne. Kreuję atmosferę, kompozycję i klimat zdjęć, wykorzystując możliwości jakie daje jednoczesne zastosowanie kilku lamp błyskowych, współpracujących z aparatem fotograficznym drogą radiową. Stosując parasolki, ekrany, oraz filtry potrafię stworzyć warunki studyjne w każdej przestrzeni. Samodzielnie rozwijam własne sposoby twórczego budowania obrazu światłem.

Realizując projekty fotograficzne i graficzne współpracowałam m.in. z : Brit Insurance, BBC, TVP, Operą Krakowską

OFERTA SPECJALNA:

Dla osób które złożą zlecenie i podpiszą umowę do końca roku oferuję w ramach ceny podstawowej sesje fotograficzną w czasie wesela z użyciem oświetlenia używanego w przenośnym studio. Usługa ta polega na zainstalowaniu w miejscu wesela przenośnego studio (lampy błyskowe, filtry, blendy, parasolki) i zorganizowaniu sesji zdjęciowej w której mogą wziąć udział nie tylko nowożeńcy i świadkowie ale także Wasi rodzice i zaproszeni goście. Ponieważ sesja odbywa się w miejscu i czasie wesela, nie tylko nie rozbija i nie przerywa ona zabawy, lecz sama stanowi wielką atrakcję dla zaproszonych gości. Dzięki oświetleniu studyjnemu uzyskacie Państwo zdjęcia z rodziną i przyjaciółmi w doskonałej jakości, znacznie wyższej niż ta, jaką można uzyskać posługując się pojedynczą lampą błyskową zamocowaną na aparacie.


© Badzioch 2008